Kurumsal

2009 yılından itibaren Türk turizminde birçok ilke imza atan Aymila Turizm - A-5502 TÜRSAB belge numarası ile EkonomikOtel bünyesinde yer almaktadır. Acentemizin en büyük markası olan EkonomikOtel.com üzerinden: bireysel hizmetlerden kitle turizmine kadar turizmde tüm ürün çeşitleriyle hizmet vermektedir.

Gücümüze Güç Kattık
2014 yılı sonunda, BookingOtel.com ortaklık anlaşması sağlayarak güçlerine güç katmışlardır. Bu güç, EkonomikOtel.com'ın daha da rekabetçi ve uygun fiyatlı ürünler sunmasına olanak sağlarken, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti felsefesini daha da güçlendirmiştir. Ayrıca, kurulan ortaklık büyüme hedefini daha da yukarılara taşıyacaktır.

EkonomikOtel.com, geliştirdiği hizmet kalitesini "BookingOtel.com" web portalı ile Türkiye çapına yayarak, online rezervasyon servisini 0850 360 60 10 çağrı merkezi, müşteri hizmetleri ve lokal hizmetleriyle bir araya getirerek "Maksimum Kalite" prensibine, profesyonel satış ekibi ve yetkili acenteleri ile ulaşmayı hedeflemektedir.

Teknolojik altyapısına kendi geliştirdiği "Kendi Yazılım Ekibinin Özel"  sistemini entegre ederek, güçlü satış ağına kurumsal pazarlama planlarını da ekleyen BookingOtel.com, turizm endüstrisine yepyeni ürünler sunmayı hedeflemektedir.

HİZMET KALİTEMİZ TÜRSAB GÜVENCESİNDE
Misafirlerine sağladığı hizmetlerin sürekli iyileştirilmesi ve geliştirilmesi amacı ile yapılan çalışmalara bir yenisini daha eklemenin haklı gururunu yaşıyoruz. EkonomikOtel.com, tüketici haklarına saygılı, memnuniyet odaklı hizmet kalitesini sürekli geliştirerek TÜRSAB tarafından A-5502 Acenta Belgesini de alarak güveninize layık olmaya ve huzur dolu güvenli tatiller sunmaya devam edecektir.

Misyonumuz...
BookingOtel.com, "Organizasyonel Rekabet" yaşadığımız bu dönemde değerli müşterilerine, "Konuk Memnuniyeti" taleplerini üst düzeye çıkaracak hizmet çözümleri sunmak ve çalışan kadrosuna "Konuk Memnuniyeti" sağlama tekniklerini daha iyi kavramaları için gerekli çabayı göstererek, mesleklerini sevdirmeyi misyon edinmiştir.

Farkımız...
Sadece turizm ve hizmet sektörüne hizmet vermekteyiz. Turizm realitelerine uygun ve fayda yaratan hizmetler planlarız. Özel tercihlere çabuk cevap veririz. Fiyat çeşitliliğini yeni projelerle sunarız. 365 gün ücretsiz tatil danışmanlığı yaparız.

Avantajlarımız...
Seyahat ortaklığı Ürün çeşitliliği Giderlerde tasarruf Zaman yönetimi Son dakika fırsatları En uygun ödeme seçenekleri ile rezervasyon olanağı Kalite güvencesi Seçim esnekliği Bilgi güvenliği Görsel zenginlik 7/24 online rezervasyon.

Online Rezervasyon...
Tatilini kendi organize etmek isteyenler için zaman, mekan, en uygun fiyat arayışı, en çok seçenek, hız, güvenlik, rezervasyon garantisi, sürpriz indirim ve promosyonlar tüm teknolojik altyapı desteğiyle bizim için bir standart. Standartları aşan www.BookingOtel.com sizlere "işte aradığım budur" diyebilmeniz için gece gündüz çalışıyor.